Walka o mistrzostwo potrwa do ostatniej kolejki! Górnik wygrywa u siebie - Miedzioweinfo.pl

Walka o mistrzostwo potrwa do ostatniej kolejki! Górnik wygrywa u siebie

Polkowiczanie w pewny sposób rozprawili się u siebie z MKS-em Kluczbork. To zwycięstwo zapewniło im przynajmniej baraże do wyższej ligi.
piłka nożna
fot. redakcja

Zielono-czarni w ubiegły weekend zmierzyli się z ekipą MKS-u Kluczbork. Zwycięstwo było bardzo ważne w tym spotkaniu, ponieważ pozwalało zapewnić sobie udział co najmniej w barażach do II Ligi.

Strzelanie rozpoczęło się jeszcze w pierwszej połowie spotkania. W 21 minucie meczu Górnik przypuścił szturm na bramkę rywala, a piłkę w siatce umieścił Nagrodzki.

Zobacz też: Bezbramkowy remis w Polkowicach. Górnik podzielił się punktami

Górnik w dobrym nastroju mógł zejść na przerwę.

Górnik powalczy o mistrzostwo

Po zmianie stron do głosu doszli gości, którym udało się wyrównać stan meczu w 67 minucie za sprawą Rusyaka. Na odpowiedź Zielono-czarnych nie trzeba jednak było długo czekać.

Najpierw w 74 minucie meczu Baranowski dał Górnikowi prowadzenie, już 8 minut później wynik tego spotkania ustalił Mojzyk, który strzelił gola na 3:1.

Dzięki temu zwycięstwu Górnik zapewnił sobie udział co najmniej w barażach do II Ligi. Sprawa mistrzostwa jest jednak dalej otwarta, bowiem Zielono-czarni i Lechia Zielona Góra mają tyle samo punktów.

Źródło: media

Więcej z Miedzioweinfo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *