Górnik Polkowice wrócił do wygrywania! - Miedzioweinfo.pl

Górnik Polkowice wrócił do wygrywania!

W dzisiejszym meczu polkowiczanie pokonali 2:1 KKS 1925 Kalisz. Tym samym lider powiększył przewagę nad przeciwnikami. Górnik ma po dzisiejszym zwycięstwie 34 punkty.
Stadion Górnika Polkowice

Po ostatnim remisie ze Śląskiem II Wrocław Górnik Polkowice pokazał, że nie zapomniał jak się zwycięża. Po pierwszej połowie w meczu z beniaminkiem KKS 1925 Kalisz, który grał na własnym stadionie był remis 1:1. Po przerwie Górnik Polkowice objął prowadzenie po golu Ernesta Terpiłowskiego w sytuacji sam na sam z Maciejem Krakowiakiem. Ważnym momentem meczu była obrona rzutu karnego przez bramkarza Górnika w 71. minucie. Po tej sytuacji do końca meczu obraz gry nie zmienił się a Polkowiczanie wyjechali z Kalisza z zasłużonymi trzema punktami!