Górnik miażdży na swoim terenie! MKS Kluczbork na deskach - Miedzioweinfo.pl

Górnik miażdży na swoim terenie! MKS Kluczbork na deskach

Zielono-czarni przejechali się jak walec po swoich rywalach. Łącznie Górnik Polkowice zdobył aż 4 gole.
piłka nożna

Górnik pod sam koniec sezonu wrócił na zwycięską ścieżkę. Tym razem polkowicka formacja podejmowała na swoim terenie MKS Kluczbork.

Zielono-czarni w pewny sposób zadali gościom kilka mocnych ciosów i ostatecznie zwyciężyli to spotkanie w spektakularny sposób.

Pierwszy cios przyszedł w 22 minucie, gdy wynik spotkania otworzył Filip Baranowski. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało pogromu jaki nadejdzie.

Górnik wypunktował MKS

Po zmianie stron Górnik nadal walczył, aby podwyższyć prowadzenie. Ta sztuka udała się w 59 minucie, gdy do siatki trafił Adamczyk.

10 minut później pojawiła się kolejna dobra widomość dla Górnika. Czerwoną kartkę obejrzał zawodnik MKS-u Kluczbork, a Zielono-czarni dostali impuls do dalszych ataków.

Te zostały sfinalizowane pod koniec meczu trafieniami Rysia. Zawodnik najpierw strzelił w 79 minucie, a potem ustalił wynik meczu na 4:0 w 90 minucie.

Źródło: media