Górnik wygrywa kolejny sparing! Tym razem zwyciężyli z Moto Jelczem Oława - Miedzioweinfo.pl

Górnik wygrywa kolejny sparing! Tym razem zwyciężyli z Moto Jelczem Oława

Górnik zachował zimną krew i wyrwał zwycięstwo w końcówce spotkania. Po końcowym gwizdku mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Zielono-czarni kontynuują przygotowania do drugiej połowy sezonu. Rywalem polkowickiej formacji był tym razemMoto Jelcz Oława.

Ten mecz miał zupełnie dwie inne odsłony. W pierwszych 45-ciu minutach starcie było bardzo wyrównane. Obydwu drużynom udało się po razie pokonać bramkarzy rywali.

Sytuacja zmieniła się diametralnie w drugiej połowie.

Górnik dyktował warunki w drugiej połowie

Po zmianie stron sytuacja wyglądała zgoła inaczej. To Górnik od początku drugiej połowy dyktował warunki gry. Dominacja polkowiczan przyniosła efekty w 79 minucie.

Na prowadzenie Zielono-czarnych wyprowadził Baranowski, a zaledwie 5 minut później wynik podwyższył Rogalski. W ten sposób Górnik ponownie wygrał w meczu kontrolnym.

Źródło: media