Na styk w Polkowicach. Górnik ledwie zremisował z Wartą Gorzów - Miedzioweinfo.pl

Na styk w Polkowicach. Górnik ledwie zremisował z Wartą Gorzów

Górnik Polkowice wyrwał remis w samej końcówce spotkania. Ostatecznie Zielono-czarni zremisowali z Wartą Gorzów wynikiem 1-1.
piłka nożna

Górnik Polkowice jest w nienajlepszej formie i nie pomaga nawet atut własnego boiska. Zielono-czarni mają problem z wygrywaniem, a mecz z Wartą Gorzów na pewno go nie rozwiązał.

Pierwsza połowa spotkania była mocno ospała z obydwu stron. Brakowało bramek, więc po 45 minutach obie drużyny schodziły na przerwę z bezbramkowym remisem.

Obraz meczu zmienił się po przerwie.

Górnik wyrwał remis

W 60 minucie spotkania to goście wyszli na prowadzenie. Wynik spotkania otworzył Maksymilian Hrabski, który bardzo ułatwił mecz swojej drużynie.

Górnik Polkowice nie zamierzał jednak rezygnować i cały czas walczył o remis. Ta walka opłaciła się w 90 minucie spotkania, gdy bohaterem Zielono-czarnych został Bancewicz.

Kolejne spotkanie Górnik rozegra już w sobotę. Zielono-czarni pojadą do Zabrza, gdzie zmierzą się z rezerwami Górnika Zabrze.

Źródło: media