Odbyły się obchody Dnia Seniora w Kaźmierzowie

W Kaźmierzowie mieszka aż 50 seniorów. Grupa żyje ze sobą w bliskich relacjach, a w ramach swojej społeczności przyczyniają się oni do rozwoju nie tylko sołectwa, ale także całej gminy.
Zobacz też: Senioralne Polkowice. Polkowiccy seniorzy otrzymali klucze od miasta.
W związku z tym zdecydowano o zorganizowaniu w Kaźmierzowie Dnia Seniora. Był to wyraz podziękowania oraz doceniania działalności osób starszych.
Wydarzenie dostarczyło mnóstwo wrażeń – przygotowano poczęstunek dla seniorów, odbył się koncert, a także przekazano w ich ręce ręcznie wykonane przez dzieci prezenty.
Udział w wydarzeniu wziął także burmistrz gminy Polkowice – Łukasz Puźniecki. Postanowił podziękować seniorom za ich wkład w życie gminy.
Seniorzy to szczególna grupa, którą w gminie Polkowice traktujemy wyjątkowo. To grupa, która zasługuje na uznanie i szacunek za pracę i cały trud w ich życiu. Pracowali przecież na rzecz rozwoju naszej gminy. Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tej uroczystości. Ona też wzmacnia poczucie lokalnej wspólnoty w Kazimierzowie. Seniorzy lubią się bawić i właśnie teraz mogą to robić wypoczywając w jesieni swojego życia. Powinniśmy dbać o to, żeby ten wypoczynek był bezpieczny i atrakcyjny dla nich
Łukasz Puźniecki
Impreza zakończyła się wspólnym skosztowaniem tortu oraz przekazaniem seniorom ręcznie wykonanych przez dzieci laurek. Najmłodsi mieszkańcy Kaźmierzowa podziękowali w nich seniorom.