Polkowice. Poradnia dla Kobiet w PCUZ oficjalnie otwarta!

Nowoczesne wyposażenie to podstawa działania każdej placówki medycznej. W Polkowicach otwarto Poradnię dla Kobiet w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych.
Zobacz też: Polkowice. Kolejna zbiórka krwi w PCUZ!
W Poradni znajdzie się nowoczesny sprzęt, w tym m.in. gabinety lekarskie, pracownia KTG, szkoła rodzenia, a w niedalekiej przyszłości do obsady placówki dołączy ginekolożka.
Poradnia oficjalnie otwart
Remont przychodni trwał około 2 lat i kosztował łącznie 2,5 miliona złotych. Więcej na temat nowej poradni powiedział wiceburmistrz Polkowic, Krzysztof Nester.
Taka infrastruktura jest już naszym standardem. Zapewniam, że wszystkie programy zdrowotne będą kontynuowane, szczególnie te kierowane do kobiet. Zdrowie i życie naszych mieszkanek i mieszkańców jest priorytetem. To jedna z najważniejszych inwestycji każdego samorządowca.
mówił Krzysztof Nester
Na ten moment w przychodni będzie pracować troje lekarzy – dwóch mężczyzn i jedna kobieta. W kwietnie z kolei zespół zasili również ginekolożka.