Znowu wygrali! Górnik Polkowice z trzecią wygraną w sparingu - Miedzioweinfo.pl

Znowu wygrali! Górnik Polkowice z trzecią wygraną w sparingu

Górnik Polkowice nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki. Tym razem polkowiczanie zwyciężyli w starciu ze Słowianinem Wolibórz.

Mecze kontrolne w wykonaniu Górnika Polkowice na ten moment wyglądają znakomicie. Zielono-czarni wygrywają każde spotkanie, a to pozwala zbudować pewność siebie.

W ten weekend polkowiczanie zmierzyli się z liderem IV ligi – Słowianinem Wolibórz. Po 90 minutach, to Górnik Polkowice mógł jednak świętować wygraną.

Jak wypadli polkowiczanie w starciu ze Słowianinem?

Obie jedenastki dobrze się zaprezentowały

W spotkaniach kontrolnych kluczowe jest przyjrzenie się wszystkim graczom. Po pierwszej połowie Górnik prowadził 1:0 za sprawą bramki zawodnika testowanego.

Po zmianie stron szansę gry otrzymała druga jedenastka, która także dała z siebie wszystko. W 71 minucie wynik meczu ustalił Kacper Bajerski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Kolejne spotkanie polkowiczanie zagrają już w tę środę. Ich rywalem będzie LKS Barycz Sułów.

Źródło: media