Piech z dubletem w debiucie! Górnik miażdży rezerwy Zagłębia - Miedzioweinfo.pl

Piech z dubletem w debiucie! Górnik miażdży rezerwy Zagłębia

Świetny debiut Arkadiusza Piecha w barwach Górnika Polkowice! Zielono-czarni masakrują Zagłębie.
Górnik – Zagłębie / fot. Górnik Polkowice

W ekipie Górnika Polkowice doszło do zmian. Ekipę Zielono-czarnych zasilił były reprezentant Polski, a zarazem niesamowicie doświadczony zawodnik – Arkadiusz Piech.

Był snajper m.in. Śląska Wrocław, Ruchu Chorzów, czy Widzewa Łódź miał dać drużynie doświadczenie oraz stabilność, a zarazem odciążyć Abdallaha Hafeza w strzelaniu bramek.

Świetny debiut Piecha

Górnik po transferze Piecha zaczął wyglądać ponownie jak drużyna, która 2 sezony temu awansowała na zaplecze Ekstraklasy. Polski snajper bardzo szybko przywitał się z kibicami zgromadzonymi na stadionie, bo już w 19 minucie dał Górnikowi prowadzenie.

Przez większą część meczu na boisku działo się już później niewiele, aż do świetnej końcówki w wykonaniu piłkarzy z Polkowic. Wszelkie nadzieje na remis odebrał rezerwom Zagłębia Piech, który w 87 minucie meczu otrzymał piłkę sam na sam i bez problemów pokonał bramkarza rywali.

Ostatni cios ekipie przyjezdnych zadał Szymon Kiebzak. Zawodnik Górnika zdobył bramkę na 3:0, czym ustalił wynik spotkania. Po kiepskich występach Górnik zaprezentował się bardzo dobrze i zaliczył przekonujące zwycięstwo.

Źródło: media