Polkowice. Górnik przegrywa w sparingu z Chrobrym Głogów - Miedzioweinfo.pl

Polkowice. Górnik przegrywa w sparingu z Chrobrym Głogów

Starcie drużyn z Zagłębia Miedziowego zakończyło się porażką Zielono-czarnych. Musieli uznać wyższość graczy z Głogowa.
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów / fot. Górnik Polkowice

W ramach trzeciego kontrolnego meczu przed startem rozgrywek eWinner 2 Ligi, Górnik Polkowice mierzył się z inną drużyną z Zagłębia Miedziowego – Chrobrym Głogów.

Zielono-czarni bardzo poważnie wzięli sobie do serca mecze sparingowe, bowiem zdecydowana większość z nich jest rozgrywana z ekipami z wyższego szczebla rozgrywkowego.

Tak też było tym razem, podopieczni trenera Grzegorczyka rywalizowali z I-ligowym, Chrobrym Głogów. Niestety, polkowicka formacja ostatecznie przegrała starcie wynikiem 2:1.

Dobra gra nie wystarczyła

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście z Głogowa, którzy otworzyli wynik meczu w 52 minucie spotkania. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. W 69 minucie na tablicy wyników znowu widniał remis, a to za sprawą trafienia Mariusza Idzika z Górnika Polkowice.

Remis wymknął się Zielono-czarnym z rąk w ostatnich minutach spotkania. Piłkę do siatki wpakował Mavroudis Bougaidis, który ustalił wynik spotkania w 89 minucie.

Górnik pomimo tego, że przegrał to spotkanie wynikiem 2:1, nie ma powodów do wstydu. Spotkanie było dobrym testem dla zawodników, a także dało sporo informacji trenerowi Grzegorczykowi.