Górnik wysoko wygrywa w sparingu. Polonia na deskach - Miedzioweinfo.pl

Górnik wysoko wygrywa w sparingu. Polonia na deskach

Górnik Polkowice wrócił na zwycięską ścieżkę w meczach kontrolnych. Tym razem ofiarą Zielono-czarnych była Polonia Nysa.

Polkowiczanie po kilku kiepskich występach w sparingach ponownie wrócili na zwycięskie tory. Tym razem zawodnicy zmierzyli się z Polonią Nysa.

Rywale Górnika na co dzień występują na niższym szczeblu rozgrywkowym, niż Zielono-czarni, a to oznaczało, że polkowiczanie będą faworytem w sparingu.

Pomimo niewielkiej wagi spotkania Górnik zaprezentował się znakomicie i w bardzo pewny sposób pokonał swoich rywali.

5:0 dla Górnika

Po spokojnej pierwszej połowie Górnik rozkręcił się po zmianie stron. Łącznie w drugich 45 minutach padło aż 5 bramek – wszystkie dla Zielono-czarnych.

Dwie bramki zdobył zawodnik testowany, a także Bogacz, a jedno trafienie dołożył Adamczyk. Ostatecznie po 90 minutach na tablicy widniał wynik 5:0.

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej Górnik rozegra już 2 marca. Ich rywalem będzie Ślęza Wrocław.

Źródło: media