Grad goli w meczu Górnika. Zielono-czarni wygrywają w Pawłowicach - Miedzioweinfo.pl

Grad goli w meczu Górnika. Zielono-czarni wygrywają w Pawłowicach

Ależ to było rozstrzelane widowisko! Górnik wygrał w wyjazdowym meczu z Pniówkiem Pawłowice. W meczu padło aż 7 goli.

Polkowiczanie w ostatnich meczach na nowo odzyskali rezon. Górnik wreszcie punktuje w tabeli i pnie się w górę w ligowej hierarchii.

Tym razem ich rywalem była drużyna, która przed tą kolejką była na piątym miejscu w ligowej tabeli, czyli Pniówek Pawłowice.

Zawodnicy obydwu drużyn zgotowali fanom świetne widowisko, w którym padło aż 7 goli.

Górnik zmiażdżył rywali w drugiej połowie

Po pierwszych 45 minutach na tablicy wyników widniał wynik 2:2. Gole dla Górnika strzelali Ryś, a także Szuszkiewicz.

To zwiastowało nam wyrównaną drugą połowę. Mecz poszedł jednak w zupełnie inną stronę. Górnik zdobył jeszcze 3 gole i pewnie zwyciężył mecz wynikiem 5:2.

Pozostałe bramki dla polkowickiej formacji strzelali Bajerski, Ryś, a także Drewniak.

Źródło: media