Masa emocji i puchar dla Górnika! Zielono-czarni wygrali Dolnośląski Puchar Polski Strefy Legnica - Miedzioweinfo.pl

Masa emocji i puchar dla Górnika! Zielono-czarni wygrali Dolnośląski Puchar Polski Strefy Legnica

Zielono-czarni zdobyli trofeum po bardzo emocjonującym meczu. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.

Finałowy mecz Dolnośląskiego Pucharu Polski Strefy Legnica został rozegrany na sztucznej płycie w Polkowicach. Spotkanie było pełne emocji.

Na boisku zmierzyły się rezerwy Miedzi Legnica z Górnikiem Polkowice. Ostatecznie po bardzo emocjonującym boju to polkowiczanie byli górą.

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich zimną krew zachowali Zielono-czarni, którzy zdobyli upragnione trofeum.

Górnik wrócił do gry po przerwie

Kibice, którzy oglądali widowisko bardzo szybko obejrzeli bramki. Już po pierwszych 45 minutach było 2:1 dla rezerw Miedzi. Po przerwie doszło jednak do zmiany.

Trener Dobi dokonał kilku roszad, które ożywiły grę Górnika. Ostatecznie Zielono-czarnym udało się zremisować, a to zwiastowało rzuty karne.

W serii jedenastek lepsi byli Zielono-czarni, którzy wygrali pojedynek na rzuty karne wynikiem 5:3.

Źródło: media