Porażka Górnik na wyjeździe. Zielono-czarni ulegli LKS Goczałkowicom-Zdrój - Miedzioweinfo.pl

Porażka Górnik na wyjeździe. Zielono-czarni ulegli LKS Goczałkowicom-Zdrój

Zielono-czarni przegrali z drużyną ze Śląska w wyjazdowym spotkaniu. Górnika stać było tylko na honorowe trafienie.
piłka nożna

Górnik Polkowice cały czas nie może ustabilizować formy. Polkowicka formacja ciągle przeplata dobre spotkania, z tymi kiepskimi.

Tak też był i w Goczałkowicach-Zdroju, gdzie Górnik nie potrafił poradzić sobie ze swoimi rywalami. LKS szybko ustawił sobie spotkanie, a Górnik nie potrafił odpowiedzieć.

Ostatecznie gospodarze zwyciężyli to spotkanie wynikiem 2:1.

Górnika stać było na honorowe trafienie

Od samego początku lepiej prezentowali się gospodarze. Już w 28 minucie meczy Kiklaisz zamienił rzut karny na bramkę, czym otworzył wynik spotkania.

Ten sam zawodnik jeszcze polepszył sytuację gospodarzy w 50 minucie, gdy podwyższył prowadzenie na 2:0. Górnika stać było tylko na honorowe trafienie w wykonaniu Litwy w doliczonym czasie gry.

Górnik Polkowice traci obecnie aż 13 punktów do lidera tabeli.

Źródło: media