Kulesza: zgłaszamy się do ligi europejskiej. Będziemy grać w pucharach - Miedzioweinfo.pl

Kulesza: zgłaszamy się do ligi europejskiej. Będziemy grać w pucharach

To już pewne, że piłkarki ręczne MKS Zagłębie Lubin zgłoszą się do ligi europejskiej i będą grały w pucharach. Taki zamiar zadeklarował Witold Kulesza, prezes klubu podczas spotkania mistrzyń ze starostą lubińskim.

Adam Myrda starosta lubiński nie odmówił sobie przyjemności, by pogratulować osobiście piłkarkom ręcznym z MKS Zagłębie Lubin podwójnego sukcesu. Podopieczne Bożeny Karkut zdobyły Mistrzostwo Polski i Puchar Polski.

To nie ja tu zaprosiłem, to one zaprosiły mnie, bo to czego dokonały i to nie pierwszy raz, a w tym roku szczególnie, w okresie pandemii, to coś naprawdę wielkiego. Trudno było się z nimi nie spotkać i im nie pogratulować To dla mnie zaszczyt, ze mogę tu z nimi być – mówił Adam Myrda


Ciągłe gratulacje i świętowanie przedłużą się, bo już o godzinie 18 w lubińskim rynku 10 czerwca zawodniczki spotkają się z kibicami.

Nie znudziło nam się to świętowanie, bo na takie chwile sportowiec pracuje cały czas. Cieszymy się tym i wcale nam się to nie nudzi. Mamy już tytuł Mistrza Polski, mamy puchary, mamy 16 innych medali. Wciąż jesteśmy czołową siłą w Polsce. Tym razem dziewczyny zdobyły wszystko w pięknym stylu, podwójna korona niecodziennie zdarza się w grach zespołowych – mówiła podczas spotkania ze starostą Bożena Karkut, trenerka mistrzyń.

>