Górnik Polkowice wreszcie się przełamał! Zielono-czarni wygrali z Wisłą Puławy - Miedzioweinfo.pl

Górnik Polkowice wreszcie się przełamał! Zielono-czarni wygrali z Wisłą Puławy

Pierwsza wygrana we wiosennej rundzie stała się faktem. Górnik pokonał na własnym boisku ekipę z Puław wynikiem 1:0.

Długo to trwało, ale polkowicka drużyna wreszcie wygrzebuje się ze strefy spadkowej eWinner 2 Ligi. Górnik Polkowice wygrał swoje pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej

Przed startem meczu każdy spodziewał się trudnej batalii. Przed startem meczu puławianie zajmowali 6 miejsce w tabeli i nadal pozostają w walce o awans na zaplecze Ekstraklasy.

Na korzyść Zielono-czarnych działała w tym meczu przewaga własnego boiska, a tą udało się wykorzystać w 100%, zachowując przy tym czyste konto.

Kapitan dał zwycięstwo

Od początku meczu oglądaliśmy wyrównane widowisko. Żadnej z drużyn nie udało się uzyskać widocznej przewagi, a na przerwę piłkarze schodzili z remisowym rezultatem.

Po zmianie stron Górnik Polkowice zmienił podejście, zespół zaatakował rywali wysokim pressingiem, a taktyka ta szybko przyniosła skutek.

W 51 minucie gry udało się otworzyć wynik meczu, a zdobywcą gola był kapitan Górnika – Arkadiusz Piech. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, a Zielono-czarni zaliczyli pierwszą wygraną we wiosennej rundzie eWinner 2 Ligi.