Ważna wygrana Górnika Polkowice! Zielono-czarni zmiażdżyli na swoim boisku Siarkę Tarnobrzeg - Miedzioweinfo.pl

Ważna wygrana Górnika Polkowice! Zielono-czarni zmiażdżyli na swoim boisku Siarkę Tarnobrzeg

Zielono-czarni poczynili ważny krok w stronę utrzymania. Zmiażdżyli oni Siarkę Tarnobrzeg aż 4:1.

Wygrana w tym spotkaniu była diabelnie ważna w kontekście walki o utrzymanie. Dzięki zwycięstwie nad Siarką Tarnobrzeg, Zielono-czarni opuścili strefę spadkową i nadal losy utrzymania w eWinner 2 Lidze zależą tylko od nich.

Spotkanie nie zaczęło się jednak dla Górnika najlepiej. Już w 4 minucie sędzia wskazał na 11 metr, a Oleksandr Yatsenko nie pomylił się i dał prowadzenie Siarce.

Nie trzeba było długo czekać, bo zaledwie 10 minut na wyrównanie. Niezawodny Arkadiusz Piech strzelił bramkę i dał Górnikowi wyrównanie. W pierwszej połowie zobaczyliśmy jeszcze tylko jedną bramką, Jan Kuzma w ostatnich minutach trafił do siatki i wyprowadził Górnika na prowadzenie.

Górnik zmiażdżył swoich rywali

Po zmianie stron rywale nie otrząsnęli się ze straty “gola do szatni” i już w 47 minucie było 3:1 dla Górnika. Bramkę zdobył Szymon Kiebzak.

Ostatnie trafienie padło w doliczonym czasie gry. W 92 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Piech, który ustalił wynik spotkania na 4:1.

Kolejny mecz Górnik Polkowice rozegra już 6 maja. Będzie to bardzo ważne spotkanie, bo z sąsiadującą w tabeli Radunią Stężyca.

Źródło: media